مجمع عمومی «انجمن منتقدان،نویسندگان و پژوهشگران» برگزار شد

arm-anjoman.jpgمجمع عمومی پایان سال و انتخابات «انجمن منتقدان و نویسندگان و پژوهشگران» خانه تئاتر ، روز  یکشنبه ۱۷ اسفند ماه، با حضور اعضای دارای کارت عضویت معتبر سال ۹۳ خانه تئاتر، در محل تالار اجتماعات خانه تئاتر برگزار شد.

در این مجمع علاوه بر گزارش هیات مدیره قبلی انجمن، «انتخابات هیات مدیره جدید» و  «انتخاب بهترین آثار نمایشی سال ۹۳ » انجام شد.

بر اساس انتخابات انجام شده، اعضا هیات مدیره و بازرس این انجمن برای ۲ سال آینده، به این شرح اعلام شدند:

سید رسول صادقی با ۲۴ رای، ساسان پیروز با ۲۱ رای، عباس غفاری با ۲۰ رای، جواد اعرابی با ۱۹ رای و امین عظیمی و سامی صاحی ثابت هرکدام مشترکا با ۱۵ رای به عنوان اعضا هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر معرفی شدند. همچنین ندا آل طیب به عنوان عضو علی البدل، بهاره برهانی به عنوان بازرس انجمن و یاسین محمدی به عنوان بازرس علی البدل انجمن انتخاب شدند.

در این مجمع همچنین کلیات طرح های پیشنهادی هیات مدیره برای «تغییر آیین نامۀ عضوگیری» و «نحوۀ انتخاب آثار نمایشی» از سال ۹۴ ، به تصویب مجمع عمومی رسید.

بر این مبنا، مقرر شد علاوه بر ادامۀ عضوگیری از طریق «مسابقۀ مطبوعاتی سالانۀ انجمن»، امکان عضویت متقاضیان بدون شرکت در مسابقه نیز فراهم شود که تعیین مقررات و جزئیات این آیین نامه بر عهدۀ هیات مدیرۀ جدید انجمن خواهد بود.

همچنین مصوب شد (در صورت فراهم شدن امکانات زیرساختی لازم در سال ۹۴) انتخاب «بهترین آثار نمایشی» پس از این از طریق سامانۀ پیام کوتاه صورت گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *